فولاد اطلس گلستان

تولیدکننده انواع میلگرد ساختمانی

کنترل کیفیت

محصولات ما مطابق با استانداردهای ملی و بین والمللی می باشد و محصول و مشخصات محصول به صورت عمومی توسط واحد کنترل کیفیت و تضمین در قالب بررسی های مربوط به آنالیز شیمیایی، خواص مکانیکی و متالوژی مورد کنترل قرار می گیرد

توسعه صنعتی و اقتصادی

ما با تولید محصولات فولادی به عنوان یکی از کالاهای استراتژیک، به دنبال ایفای نقش محوری و تعیین کننده در توسعه صنعتی و اقتصادی ایران اسلامی هستیم.

بهبود کیفیت زندگی

ما با خلق ارزش افزوده اقتصادی و کمک به افزایش تولید ناخالص ملی، به دنبال بهبود مداوم کیفیت زندگی کارکنان و انجام مسئولیت های اجتماعی خود هستیم.

رئیس هیات مدیره
جناب آقای علی فراهانی مجد

در تلاش هستیم تا با به کارگیری نیروی کاری حرفه ای و متخصص، بازار محصول خود را توسعه دهیم و انشاالله در صورت دستیابی به اهداف مورد نظرمان، محصولات با کیفیت را به بازارهای خارجی بویژه بازارهای کشورهای غرب آسیا و همسایگان صادر نمائیم. در تلاش هستیم تا با به کارگیری نیروی کاری حرفه ای و متخصص، بازار محصول خود را توسعه دهیم و انشاالله در صورت دستیابی به اهداف مورد نظرمان، محصولات با کیفیت را به بازارهای خارجی بویژه بازارهای کشورهای غرب آسیا و همسایگان صادر نمائیم. در تلاش هستیم تا با به کارگیری نیروی کاری حرفه ای و متخصص، بازار محصول خود را توسعه دهیم و انشاالله در صورت دستیابی به اهداف مورد نظرمان، محصولات با کیفیت را به بازارهای خارجی بویژه بازارهای کشورهای غرب آسیا و همسایگان صادر نمائیم. در تلاش هستیم تا با به کارگیری نیروی کاری حرفه ای و متخصص، بازار محصول خود را توسعه دهیم و انشاالله در صورت دستیابی به اهداف مورد نظرمان، محصولات با کیفیت را به بازارهای خارجی بویژه بازارهای کشورهای غرب آسیا و همسایگان صادر نمائیم. در تلاش هستیم تا با به کارگیری نیروی کاری حرفه ای و متخصص، بازار محصول خود را توسعه دهیم و انشاالله در صورت دستیابی به اهداف مورد نظرمان، محصولات با کیفیت را به بازارهای خارجی بویژه بازارهای کشورهای غرب آسیا و همسایگان صادر نمائیم.

درباره فولاد اطلس گلستان

کارخانه فولاد اطلس گلستان در سال 1387 در شهرک صنعتی بندر گز استان گلستان احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت. در سال 1399 ضمن تغییر مالکیت مجموعه به نام آقای دکتر علی فراهانی مجد، فعالیت مجدد خط تولید با هدف تولید محصولات استاندارد در بالاترین کیفیت و همچنین افزایش ظرفیت آغاز گردیده است..

نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات مجموعه توسط نیروهای فنی انجام و نهایتا در اواخرسال 87 فعالیت های کارخانه به صورت رسمی کلید خورد.

کارخانه فولاد اطلس گلستان در زمینه تولید محصولاتی اعم از انواع میلگرد و مقاطع فولادی با ظرفیت تولید سالیانه 500 هزار تن، زمینه اشتغال 105 نفر نیروی بومی بصورت مستقیم و بالغ بر 300 نفر بصورت غیرمستقیم را فراهم نموده است.

محصولات مجموعه اطلس گلستان:

مجموعه فولاد اطلس گلستان به صورت سالانه قادر است بالغ بر 500 هزار تن محصولات فولادی متنوعی را تامین نماید که در ادامه به شرح مفصل آن ها خواهیم پرداخت:

  • تولیدکننده انواع میلگردهای فولادی سایز 12 الی 38 با استاندارد A3
  • برنامه تکمیل و توسعه خطوط با هدف افزایش ظرفیت های تولیدی و فراهم نمودن بستر اشتغال بومیان منطقه از جمله اهداف چند ساله اطلس گلستان می باشد، که در راستای آن اقدامات متعددی از جمله تجهیز خطوط تولیدی، برگزاری کارگاه های آموزشی، بهره گیری از دانش روز و ارتقاء سطح علمی مجموعه صورت گرفته است.
  • برگزاری کارگاه های تئوری و عملی در بازه های زمانی مرتب با هدف کنترل محیط، سلامت کارکنان و همچنین ارتقاء سطح دانش فنی پرسنل از مزیت های این مجموعه به شمار می رود.

مجموعه اطلس گلستان به صورت یک واحد صنعتی تولیدی در غرب استان گلستان واقع شده است. شایان ذکر می باشد که این گروه به عنوان اولین کارخانه فولادی در کل استان توانسته تا حدودی نیاز شمال کشور به محصولات فولادی از جمله میلگرد را تامین نماید.

میلگردهای مجموعه فولاد اطلس گلستان اغلب در مصارف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

انجام عملیات جوشکاری، برشکاری، خم و باز خم روی این گرید بدون محدودیت صورت می پذیرد چرا که کلیه محصولات با آنالیز و استاندارد میلگردهای A3  تولید میگردد.

بر همین اساس دارای میزان شکل پذیری بالاتری می باشد.

از آن جا که منطقه شمال کشور دارای آب و هوایی مرطوب می باشد الزام تبعیت از استانداردها و بهره گیری از دانش روزدر ساخت محصولات فولادی دو چندان می شود.

شرایط نگهداری محصولات با هدف ممانعت از فرسایش زود هنگام در مجاورت رطوبت کار سختی برای مجموعه می باشد بر همین اساس بخش های انبارداری باید به گونه ای متفاوت و مجهز شرایط نگهداری از میلگردها را فراهم نماید.

چشم انداز و خط مشی های مجموعه فولاد اطلس گلستان:

برنامه های صادرات محصولات فولادی به کشورهای آسیایی از جمله ترکمنستان، ارمنستان، قرقیزستان و… از بدو تأسیس مجموعه در لیست اهداف بلند مدت قرار گرفت. شایان ذکر است به دلیل بعد مسافت و همچنین هزینه حمل و نقل بالا جهت صادرات به کشورهای عراق و سوریه،اطلس گلستان بر آن شد که با تمهیدات و مساعدت های شرکت های حمل و نقل، محصولات کارخانه را با قیمت رقابتی جهت صادرات در اختیار این کشورها قرار دهد.

در نظر می رفت که کارخانه فولاد اطلس گلستان بتواند علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی به محصولاتی چون میلگرد، بخشی از بازارهای آسیایی را نیز در دست گیرد و مازاد تولیدات خود را در زمینه صادرات سرمایه گذاری نماید.

پیشرفت سریع مجموعه و حمایت های استانی قابل چشم پوشی نیست چرا که تأسیس اولین کارخانه فولادی در کل استان می تواند زمینه ساز اشتغال جوانان منطقه و رفع نیازهای فولادی و پیشرفت در صنایع متنوعی گردد.

امروزه کارخانه اطس گلستان در زمره کارآفرینان پیشتاز استان گلستان قرار گرفته و موفق به تولید مقاطع فولادی گشته است.

استراتژی برند فولاد اطلس گلستان 97%
بازاریابی داخلی 89%
بازاریابی خارجی 77%
کسب رضایت مشتریان 99.9%
حفظ محیط زیست 90%
خدمات رفاهی کارکنان 85%
مسئولیت اجتماعی 75%
پیام مدیر عامل

سروران و همراهان گرامی ، همانطور که می دانید عامل اصلی در کسب هر موفقیتی تدوین و تشخیص اهداف است. هدف گذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. تلاشهای ما زمانی ارزشمند خواهد شد که معطوف به هدف باشد، چگونگی و نحوه تعیین ماموریتها، اهداف سازمانی و اهداف فردی کارکنان در شرکت تولیدی فولاد اطلس گلستان برای هدایت عمومی فعالیت های سازمان در مسیر پیشرفت، تعالی و بهبود عملکردهای سازمانی است. کسب اعتماد، رضایت و خشنودی مشتریان و جامعه ماموریت و تعهدی بسیار بزرگ در راستای تعریف موفقیت و پیشرفت است. ما نیازمندیم که فرهنگ و محیطی را ایجاد کنیم که در آن منابع انسانی مستعد و خوش فکر را با یک مدیریت قوی و توانمند پرورش دهیم.

با سپاس از حسن توجه شما

مهندس محمدرضا درویش

مدیر عامل
جناب آقای محمدرضا درویش

کسب اعتماد، رضایت و خشنودی مشتریان و جامعه ماموریت و تعهدی بسیار بزرگ در راستای پیشرفت است. ما نیازمندیم که فرهنگ و محیطی را ایجاد کنیم که در آن منابع انسانی مستعد و خوش فکر را با یک مدیریت قوی و توانمند پرورش دهیم.

شرکت فولاد اطلس گلستان

استعلام قیمت میلگرد سایز 20 A3


یا با شماره ٢٦٣٧٩٩٢٠-٠٢١ و ١٦٤٣ جهت ثبت سفارش تماس حاصل فرمایید.